Několik slov úvodem…

O projektu a našem poslání

Naším cílem je poskytnout komplexní službu při fyzickém nákupu investičního zlata a diamantů a zajistit tak všechny fáze ochrany investic. Pomůžeme Vám s volbou vhodné strategie a nejvhodnějšího času nákupu.

 

Naše mise…

Obchodování se zlatem má mnoho podob. Od nákupu zlatých šperků, mincí, či slitků čistého zlata, až po nákup burzovně obchodovaných futures, fondů nebo akcií zlatokopeckých firem.

Náš příběh

To, co začalo jako vášnivý projekt, jako tvorba originálních investičních zlatnických výrobků pro malou skupinu klientů, jsme pomalu prosadili nejdříve ve městě Plzni. Je vždy naší vášní usilovat o čerstvou a moderní inspiraci pro všechny naše designy. Vytváříme je ve kolaborativním prostředí, s našimi klienty a naším týmem designérů a architektů. Zaměřujeme se nejen na dodávání atraktivních designů, ale také na použití nejvyšší kvality dostupných materiálů.

Dlouhodobá koncepce a detaily…

Náš tým Zlatnického domu při vytváření každého investičního záměru věnoval hodiny průzkumu trhu. Jsme pyšní na naše vynikající služby tím, že jsme nádherně prošli každou fází návrhu, vše jsme pečlivě plánovali a našli nejvhodnější řešení pro naše klienty. Udržujeme všechny naše plány aktuální a zajišťujeme, abychom dosáhli a sladili vizi a cíle našich klientů.

Proč investice do zlata a diamantů?

Zlato bylo od pradávna považováno za silného uchovatele hodnoty a v dobách nejistoty nabíralo na síle. Je vzácné a jeho hodnota je v čase stabilní. Jestliže se na trzích rozšíří panika a ceny akcií prudce oslabují, investoři přirozeně hledají bezpečnější úložiště pro své finanční prostředky. Mnozí ho nacházejí právě ve zlatě a v menší míře také v dalších cenných kovech. Podobné je to i s diamanty.

Obecně se doporučuje, aby alespoň 5 – 15 % investiční hodnoty portfolia tvořila investice do zlata nebo do produktů na zlato navázaných. Sníží se tak celkový risk a zvýší se výnosnost.

Zlato lze tedy nakupovat, jak skrze pokročilejší finanční nástroje, tak ve své fyzické podobě. Investice do zlata a dalších cenných kovů je pro průměrného člověka každopádně přístupnější, než investování do ostatních komodit. Na rozdíl od ropy lze do zlata investovat po malých částkách a fyzicky nakupovat slitky zlata např. po jednom gramu každý měsíc.

Vychutnejte si komplexní péči ZLATNICKÉHO DOMU o své investice

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi komplexní službu pro všechny investiční potřeby našich klientů. Zajistíme všechny fáze ochrany investic. Pomůžeme Vám s volbou vhodné strategie a nejvhodnějšího času nákupu. A nejen to. Náš tým Zlatnického domu pro Vás vytvoří bezpečný investiční plán na míru, který bude odrazem vašich představ nebo vašeho podnikání. Začínáme s hloubkovým průzkumem a prohledáme veškeré dostupné zdroje, abychom Vám našli perfektní investiční kousky, a přitom dodržovali váš rozpočet a cíle.

Investice z vlastních zdrojů pro výrobu šperků…

Proč investice do komodit fyzického zlata a diamantů zajímá stále více investorů, aneb praktický rádce a průvodce, proč si vybrat zlato a diamanty i v roce 2022?

Náš zlatnický ateliér ZLATNICKÝ DŮM ROUDNÁ má dlouhodobý přístup k fyzickému zlatu, diamantům a jiným vzácným kovům pro výrobu svých vlastních produktů. Aktivně a systematicky se zajímáme o dostupnost zdrojů těchto vzácných surovin z celého světa za co nejatraktivnější ceny.

Jelikož využíváme množstevních slev, můžete nyní i Vy nakupovat z těchto našich zásob za velmi zajímavé ceny a získat tak přístup k naší nevyužité kapacitě těchto cenných surovin. Vyděláme na tom všichni.